O nás

Kdo jsme, co děláme.


"Prodej i nákup nemovitosti není jednoduchá věc a často ji většinou děláme jednou, možná dvakrát za život, proto jsme si plně vědomi emocí, které všichni ať chceme nebo ne prožíváme."Ing. Petr Bach jednatel pobočky  Jsme tým profesionálních realitních makléřů, které odborně vede a sdružuje ve své pobočce pan Ing. Petr Bach a to v EVROPA realitní kancelář Praha 4 Podolí.

Pan Ing. Petr Bach se točí kolem nemovitostí celý svůj profesní život. Začalo to SŠ stavební (1975 - 1980) a následně VŠ FAST (stavební fakulta) VUT Brno se specializací na pozemní stavitelství (1980 - 1984).

Posledních 18 let (od 2003) působí v oblasti realitního trhu jako hypoteční makléř (16 bank) a velmi dopodrobna zná celý proces prodeje nemovitosti od financování (min. 741 hypoték), přes smluvní dokumentaci až ke konečnému cíli získání hypotéky pro klienta. Práci hypotečního i realitního makléře odvádí s celým svým týmem na špičkové úrovni a drží krok s dobou.

V naší JINÉ REALITCE využíváme profesionální fotografy, odborníky na vytváření půdorysů nemovitosti, nabízíme služby Home staging, natáčíme video prohlídky, pracujeme se sociálními sítěmi a pochopitelně využíváme profesionálního zázemí a informací od naší centrály EVROPA realitní kancelář. Vše s jasným cílem. Prodat, nebo vám pomoci s koupí nemovitosti za co nejvýhodnějších podmínek k vaší plné spokojenosti.


Proč vznikla JINÁ REALITKA?
Chceme ukázat, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž! Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Za každým prodejem nebo nákupem nemovitosti, se totiž skrývá lidský příběh a velké emoce. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Prodávající, kupující, ani makléř. A to je naší prioritou.


Záleží nám na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Hovoří za nás reference spokojených klientů.